karta till impro


T-bana:
Odenplan eller St Eriksplan

Stockholms Improvisationsteater
Sigtunagatan 12
113 22 Stockholm
tel: 08-30 62 42
e-post: info@impro.a.se

 

VD:
Therese Hörnqvist

tel: 070-279 63 39
e-post: therese@impro.a.se

Konstnärlig ledare, ansvarig Teater För Jobbet:
Janne Berg

tel: 070-733 97 61
e-post: janne@impro.a.se

Teater För Jobbet, utveckling:
Noha Mousbah

tel: 076-2395562
e-post: noha@impro.a.se

Konstnärlig ledare,
Johan Humlesjö
tel: 070-733 54 62
e-post: kurs@impro.a.se

Konstnärlig ledare, ansvarig kurser och uthyrning av våra lokaler:
Per Gottfredsson

tel: 070-733 97 62
e-post: per@impro.a.se

Kursverksamheten:
Lis Rosenqvist

tel: 076-226 10 20
e-post: lis@impro.a.se

Kursverksamheten, Sociala medier:
Linda Gustafsson

tel: 076-226 10 20
e-post: linda@impro.a.se

Barnledig
Marknadsföring/PR/annonser/biljetter:
Emma Degerström

tel: 073-918 05 50
e-post: emma@impro.a.se

 

Kontorets öppettider

OBS! Sommarstängt 4 juli - 1 augusti.
Måndag - fredag 13.00 - 17.00 samt 30 minuter innan föreställning.